Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości

W Wągrowcu znaleziono pieniądze. Szukają właściciela

Gotówkę znaleziono w Wągrowcu na ulicy Jeżyka.

W biurze rzeczy znalezionych w wągrowieckim starostwie powiatowym właściciel może odebrać pieniądze, które znaleziono w ubiegłym tygodniu, we wtorek 27 sierpnia na ulicy Jeżyka w Wągrowcu.

Zgłosić się należy w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu w godzinach od 8:00 do 15:00. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul