Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA KIEROWCY: Kasa parkingowa nie działa. Płacić trzeba na dworcu

Nie działa parkomat przy płatnym parkingu koło dworca PKP.

Na teren parkingu można samochodem wjechać, szlaban idzie w górę, ale przy wyjeździe nie uiścimy opłaty w położonym tuż obok parkomacie. Za bilet zapłacić musimy kilkaset metrów dalej w budynku dworca PKP, obok kas biletowych.

Nie wiemy czym spowodowana jest ta awaria, ani jak długo potrwa.

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja