Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Uczeń z Wągrowca z pierwszą nagrodą na ogólnopolskim konkursie fotograficznym! [FOTO]

Szymon Ciosek z Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu na ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Społeczeństwo w obiektywie” zdobył pierwszą nagrodę.

Szymon to uczeń ZS nr 1 w Wągrowcu, drugiej klasy Technik Fotografii i Multimediów. Jest uczniem Pauliny Pankowskiej, która przyznaje, że jest z niego bardzo dumna. Nagrodzone zdjęcie Szymona przedstawia zawody w podnoszeniu ciężarów.

Dodajmy, że to była już XI edycja tego konkursu. Do tegorocznej, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego zgłoszono 334 zdjęcia.

Przesłane z całej Polski fotografie były różnorodne pod względem stylu, techniki i wrażliwości. Jury najbardziej urzekły jednak opowieści w nich zawarte i kreatywność ich autorów.

LAUREACI:

I miejsce – Szymon Ciosek (Zespół Szkół nr 1 w  Wągrowcu)

II miejsce – Olivia Szymankiewicz (Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. M. Abakanowicz w Gdyni)

III miejsce – Konstancja Lorek (Liceum Sztuk Plastycznych im. S. Kopystyńskiego we Wrocławiu).

Poniżej wszystkie nagrodzone prace.

Czytaj także

Poszukiwany za przestępstwo seksualne wpadł podczas kontroli drogowej

Redakcja

Burmistrz Wągrowca powołała dyrektora MDK

Krzysztof Czapul

POLICJA: Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego [WIDEO]

Redakcja