Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Fotoreportaże Na imprezę Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

Takie stare, a jakie piękne [FOTO]

II Moto Piknik odbył się w Łaziskach

W upalną sobotę, kończącą wakacje, organizatorzy zaprosili wszystkich fanów aut z duszą na II MOTO Piknik w Łaziskach. Na miejsce można było dojechać z Wągrowca specjalnym, zabytkowym autobusem.

Około godziny 15.00 ulicami Wągrowca przejechała parada tych pięknych, kultowych samochodów.

Zdjęcia: Marek Świdrak

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul