Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Fotoreportaże Na imprezę Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

Takie stare, a jakie piękne [FOTO]

II Moto Piknik odbył się w Łaziskach

W upalną sobotę, kończącą wakacje, organizatorzy zaprosili wszystkich fanów aut z duszą na II MOTO Piknik w Łaziskach. Na miejsce można było dojechać z Wągrowca specjalnym, zabytkowym autobusem.

Około godziny 15.00 ulicami Wągrowca przejechała parada tych pięknych, kultowych samochodów.

Zdjęcia: Marek Świdrak

Czytaj także

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja