Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Piłka nożna Sport Wiadomości

Piłkarze Nielby liderem IV ligi w Wielkopolsce!

Po 13-tu kolejkach „żółto-czarni” zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach IV ligi grupa Wielkopolska.

W miniony weekend nasi piłkarze 3-2 wygrali na wyjeździe z ekipą LKS Gołuchów i wskoczyli na fotel lidera.

Po 13. kolejkach Nielba ma na koncie 32 punkty. Do tej pory nasi wygrali 10 meczów, dwa zremisowali i tylko raz przegrali! Nad wiceliderem ze Stęszewa „żółto-czarni” mają trzy punkty przewagi.

W najbliższej kolejce nielbiści zmierzą się u siebie z ekipą Kotwicy Kórnik, która obecne zajmuje piąte miejsce w tabeli IV ligi.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

Czytaj także

Wiadomo, gdzie ZAGRA Karol Linetty w przyszłym sezonie

Redakcja

15 lat razem z Kolejami Wielkopolski

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Mamy OŚWIADCZENIE osób, które ODCHODZĄ z MKS Nielba Wągrowiec

Redakcja