Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Komunikacja Wiadomości

Piaskowa jest jak… nowa!

Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie ulicy Piaskowej po zakończeniu jej przebudowy.

W wydarzeniu wzięli udział Alicja Trytt – Burmistrz Miasta Wągrowca, Justyna Michalska – Zastępca Burmistrza Miasta Wągrowca, Jakub Zadroga – Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu, wykonawca, inspektor nadzoru inwestorskiego, nadzorcy wykonawcy oraz w imieniu Wojewody Wielkopolskiej Piotr Tomasz Pałczyński.

W ramach inwestycji wykonano między innymi:

– rozbiórkę istniejącej nawierzchni, krawężników i obrzeży

– nową nawierzchnię jezdni wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową

– zjazdy, miejsca postojowe i przejścia dla pieszych z wyniesionej kostki brukowej

– nasadzono ok. 170 drzew.

Zadanie było dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości blisko 2 milionów zł.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul