Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości

Nasi z SP1 w Wągrowcu wicemistrzem Wielkopolski!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu był gospodarzem finału XXV Igrzysk Dzieci Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej chłopców.

W rywalizacji zmierzyły się cztery najlepsze drużyny z naszego województwa: z Obornik, Poznania, Kościana i Wągrowca. Po wyrównanej grze tytuł mistrza zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Obornik. Drugie miejsce i tytuł wicemistrza wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Kierownik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Wągrowcu dr Roman Pawłowski oraz dyrekcja SP1 w Wągrowcu. Po zaciętej rywalizacji mistrzami Wielkopolski, zajmując pierwsze miejsce została drużyna z SP4 z Obornik. Drugie miejsce i tym samym tytuł wicemistrza województwa wielkopolskiego zajęła drużyna z SP1 w Wągrowcu. Na podium wskoczył także zespół z SP3 z Kościana, natomiast czwarte miejsce zajęła młodzież z SP7 z Poznania.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom.

Źródło: wagrowiec.eu