Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

NA RATUNEK: STRAŻACY DO DOMU WCHODZILI PRZEZ OKNO! RATOWALI STARSZĄ PANIĄ

Dzisiaj rano, czyli w niedzielę strażacy zostali wezwani w Wągrowcu na ulicę Jeżyka

W swoim mieszkaniu przytomność straciła starsza kobieta z rozrusznikiem serca. Strażacy nie mogli dostać się do mieszkania przez drzwi, więc wchodzili przez okno. Akcja się udała. Pogotowie kobietę zabrało do szpitala. Jest już przytomna.

Czytaj także

WAŻNE: Jutro część mieszkańców Wągrowca będzie bez CIEPŁEJ wody

Redakcja

Jest nowy urzędnik w Ratuszu

Redakcja

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja