Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Na policję zgłosił się pod wpływem i z… narkotykami

24-letni mężczyzna pojawił się w komendzie, aby tylko porozmawiać.

– Do komendy chodzieskiej policji przyszedł mężczyzna, by porozmawiać na temat toczącego się w jego sprawie postępowania. Był dziwnie pobudzony, czym wzbudził podejrzenia policjantów – tłumaczą policjanci.

Czuć było od niego marihuanę, a dodatkowo mężczyzna w kieszeni miał woreczek z zawartością suszu. Badanie narkotestem potwierdziło, że to marihuana.

24-letni mieszkaniec Chodzieży usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Chodzież

Czytaj także

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem

Redakcja

Amelia NAJLEPSZA w ogólnopolskim konkursie [FOTO]

Redakcja