Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Kolejna akcja szczepień w Wągrowcu!

Punkt na dworcu PKP będzie czynny w sobotę 4 grudnia w godzinach od 9.00 do 15.00.

Już w najbliższą sobotę miasto przy współpracy z wojewodą wielkopolski, Michałem Zielińskim  uruchamia punkt szczepień w budynku dawnej „Bistrostacji” na dworcu PKP w Wągrowcu (ul. Dworcowa 2).

WAŻNE:

– organizatorzy nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

– certyfikaty będą wydawane bezpośrednio po szczepieniu.

– podawana będzie szczepionka Johnson&Johnson oraz Pfizer.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul