Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości

JEST PRACA: Wągrowiecki urząd ogłosił nabór na stanowisko

Poszukiwani są kandydaci na urzędnika.

Urząd Gminy Wągrowiec ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji komunalnych. Zatrudniony pracownik będzie odpowiedzialny za planowanie, przygotowanie, prowadzenie oraz nadzór nad realizacją inwestycji gminnych.

Kandydaci muszą posiadać wyższe lub średnie wykształcenie techniczne – preferowane kierunki to budownictwo, lub inżynieria środowiska, melioracja, inżynieria sanitarna. Wszelkie wymagania i informacje o konkursie znajdują się TUTAJ.

Aplikacje można składać do piatku 13 listopada, do godziny 15.30 w siedzibie urzędu w Wągrowcu przy ulicy Cysterskiej.

Źródło: Urząd Gminy Wągrowiec

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul