Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

DACHOWANIE SAMOCHODU w Mieścisku. Samochód kompletnie ROZBITY. Kierowca trafił do SZPITALA [ZDJĘCIA]

Do tego wypadku doszło dzisiejszej nocy na drodze koło Mieściska.

W poniedziałek 26 października kilka minut po godzinie 2.00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP otrzymało zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 190 w pobliżu Mieściska.

Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce zdarzenia rozbity samochód osobowy znajdował się poza drogą, a kierowca o własnych siłach opuścił rozbity wrak, pozostając w bezpiecznym miejscu.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, która następnie została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który podjął decyzję o przetransportowaniu osoby rannej do szpitala.

W trakcie prowadzonych działań strażacy kierowali ruchem na drodze wojewódzkiej.

Źródło: opracowanie: mł. ogn. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu

zdjęcia: str. Mariusz Napieralski, KP PSP w Wągrowcu

Czytaj także

WYPADEK: Samochód uderzył w bariery ochronne. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana [FOTO]

Redakcja

KULTURA: Biblioteka w Mieścisku zaprasza na spektakle [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Nasz STRAŻAK jako jeden z pierwszych ruszył z POMOCĄ ofiarom WYPADKU [FOTO]

Krzysztof Czapul