Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Auto uderzyło w drzewo. Ranna osoba trafiła do szpitala [FOTO]

Do tego wypadku doszło wczoraj wczesnym popołudniem w okolicy Morakowa (gmina Gołańcz).

Środa, 30 listopada. O godzinie 13.57 strażaków wezwano do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 241, w okolicy Morakowa, w kierunku na Wągrowiec. Na miejscu okazało się, że auto osobowe uderzyło w drzewo.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej – wyjaśniają strażacy, którzy brali udział w akcji ratowniczej.

Stan osoby poszkodowanej okazał się na tyle poważny, że została ona zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Wągrowcu.

Źródło: OSP Panigródz

Czytaj także

WYBORY: Prezydentem Karol Nawrocki. Powiat wągrowiecki za Rafałem Trzaskowskim. A jak głosowano w gminach?

Krzysztof Czapul

WYPADEK pod Wągrowcem. Dwie kobiety trafiły do szpitala

Krzysztof Czapul

WYBORY PREZYDENCKIE: W powiecie wągrowieckim WYGRYWA Rafał Trzaskowski, za nim Karol Nawrocki, Sławomir Mentzen i Szymon Hołownia

Krzysztof Czapul