ZŁAPANY I DOPROWADZONY: NIE CHCIAŁ ODBYĆ KARY, ALE GO ZNALEŹLI

Policjanci zatrzymali 34-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za przywłaszczenie.

Kilka dni temu kcyńscy policjanci otrzymali od szubińskiego sądu polecenie doprowadzenia do zakładu karnego 34-letniego mężczyzny, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przywłaszczenie.

Personalia mężczyzny zostały wprowadzone do policyjnej bazy danych i wszczęto za nim poszukiwania. Długo nie trwało, jak mundurowi ustalili, że poszukiwany przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy Kcynia. Tam też mundurowi go zatrzymali.

34-latek, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, został doprowadzony do zakładu karnego. W więziennej izolacji mężczyzna spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Źródło: KPP Nakło

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]