Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolizja 3 aut na obwodnicy

Około 18.30 na wągrowieckiej obwodnicy zderzyły się trzy samochody osobowe.

Doszło do tego za rondem Gnieźnieńskim, w pobliżu zakładu „Merx”. Na miejscu pracują policjanci. Żadnemu z kierowców, ani pasażerów nic się nie stało. Nikt też nie wymagał pomocy medycznej. Samochody są poza jezdnią, ruch jest tam płynny.

Related posts

ALE JUBILEUSZ: „Złote Gody” małżeńskich par [FOTO]

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Panigrodzianki z SUKCESEM w konkursie! [FOTO]