Witaj gołaniecka szkoło!

Nowy rok szkolny rozpoczął dzisiaj również Zespół Szkół w Gołańczy.

Hymnem rozpoczęto rok szkolny w Zespole Szkół w Gołańczy, podczas którego kilku uczniów otrzymało stypendia przyznane przez Starostwo Wągrowieckie i Ministerstwo Edukacji, które wręczał Andrzej Wieczorek – członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego.

Z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża Zespół Szkół w Gołańczy otrzymał zbiorowe wyróżnienie, a nauczycielka Grażyna Kaiser została uhonorowana Brązową Odznaką ME DARE za promowanie honorowego dawstwa krwi wśród młodzieży szkolnej. W formie prezentacji przedstawiono pobyt młodzieży na praktykach zagranicznych we Włoszech ze środków POWER na zasadach programu ERASMUS+.

Źródło: Jan Maćkowiak

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]