POLICJA: Rozpoznajesz go? Może mieć związek z gwałtem! Zadzwoń! [FOTO]

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego.

Do tego zdarzenia doszło we wtorek 6 maja na terenie Parku Cytadela w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci zabezpieczyli zapisy monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

– Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto pod numerem 47 77 124 09 – z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11/12. Zapewniamy anonimowość – z apelem o pomoc zwraca się policja.

Źródło: KPP w Wągrowcu

Related posts

SM INFORMUJE: przegląd instalacji gazowej i przewodów kominowych [WYKAZ]

POŻAR: W ogniu stanął budynek. W środku były ZWIERZĘTA. Interweniowali strażacy [FOTO]

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od nas Artur Krawczyński, Robert Podolski, Marek Popadowski, Andrzej Cholewiński, Ryszarda Cieślik, Jan Brylewski, Kazimierz Wiertel