NA DROGACH. Bardzo długa plama oleju połączyła Wągrowiec i Rogoźno

W poniedziałek strażacy z Wągrowca i Rogoźna neutralizowali substancję ropopochodną, która była rozlana na długości około piętnastu kilometrów.

Szeroka plama oleju napędowego ciągnęła się dosłownie od samego Wągrowca aż do Rogoźna. Jej źródłem najpewniej był jakiś niesprawny samochód ciężarowy albo inny ciężki pojazd.

Na fragmencie drogi biegnącym przez gminę Wągrowiec substancję neutralizowali wągrowieccy strażacy, na odcinku rogozińskim – zastęp tamtejszego OSP.

Zdjęcia: OSP Rogoźno

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]