MPWiK ostrzega: Za nielegalny pobór wody z hydrantu grożą surowe kary!

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu przyznaje, że do takich sytuacji ostatnio dochodzi.

KOMUNIKAT MPWiK:

W związku z występującymi przypadkami nielegalnego poboru wody z hydrantów, MPWiK Sp. z o.o. przypomina, że hydranty służą wyłącznie do ochrony przeciwpożarowej mieszkańców i ich mienia. Ujawnienie nielegalnego poboru traktowane jest jako bezumowne korzystanie z usług i zagrożone karą 3 tysięcy złotych lub zgłoszeniem na policję.

Źródło: MPWiK w Wągrowcu

Related posts

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od Lucyna Jaśkowska, Stefan Pastucha, Władysław Lubawy, Barbara Ewertowska

JEST PRACA DLA… streetworkera

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA