Chcesz pracować na Orliku? Właśnie szukają chętnego

Gmina Mieścisko poszukuje animatora sportu.

Urząd Gminy Mieścisko poszukuje osób do pracy jako animator sportu na boisku Orlik w Mieścisku.

Wszelkie zainteresowane osoby spełniające wymagania formalne mogą składać swoje oferty do dnia 7 lutego 2020 do godz. 14.30 w sekretariacie Urzędu w Mieścisku.

Szczegóły znajdują się tutaj:

http://www.miescisko.bip.net.pl/?a=14656

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]