Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Ale wstyd! Na własne oczy Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

ALE WSTYD: Wągrowiec tonie w śmieciach!

Dzisiaj rano zrobiliśmy sobie mały objazd po mieście. Widok był przerażający.

W najważniejszych punktach miasta z koszy wręcz wylewają się śmieci. Widać, że nie były opróżniane przez wiele dni.

Za utrzymanie przyulicznych koszy jest odpowiedzialne, podległe burmistrzowi Jarosławowi Berendtowi, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Zatrudniony tam bez konkursu nowy prezes Leszek Starzyński na dzień dobry dostał wielotysięczną podwyżkę.

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja