Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości

Właśnie obsadzono stanowisko kierownika w wągrowieckim Ratuszu

Ostatnio informowaliśmy, że wciąż trwa nabór na stanowisko kierownika wydziału ochrony środowiska i gospodarki odpadami w urzędzie miejskim w Wągrowcu. Okazuje się, że burmistrz Alicja Trytt właśnie znalazła odpowiedniego kandydata.

Jak się dowiadujemy, w wyniku zakończenia procedury naboru na to stanowisko została wybrana Magdalena Skrzypek z Rogoźna.

W uzasadnienie tego wyboru czytamy znaną formułkę, że:

– w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego Magdalena Skrzypek uzyskała pozytywną ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko. Poziom wiedzy merytorycznej kandydatki, związanej ze specyfiką stanowiska pracy oraz posiadane kwalifikacje gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Czytaj także

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Zamkną drogę wyjazdową z Wągrowca [MAPA/SZCZEGÓŁY]

Redakcja