Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

3 osoby ZMARŁY i 17 NOWYCH ZAKAŻEŃ w powiecie wągrowieckim

Ministerstwo Zdrowia i służby wojewody wielkopolskiego informują o kolejnych zakażeniach koronawirusem.

Minionej doby w całym kraju na covid-19 zachorowało nieco ponad 15 tysięcy osób (15.362). W Wielkopolsce odnotowano ponad 1,4 tysiąca zakażeń (1420).

W Polsce w ciągu tej doby zmarło 674 osoby (bezpośrednio z powodu covid-19 i poprzez choroby współistniejące), co jest niechlubnym rekordem. W Wielkopolsce zmarło 66 osób.

Wśród osób zakażonych są osoby z naszego regionu. To 17 osób z powiatu wągrowieckiego. Niestety, odnotowano u nas 3 zgony z powodu covid-19 (2 osoby miały choroby współistniejące, a 1 zmarła bezpośrednio z powodu covid-19).

 Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Ministerstwo Zdrowia

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Duży POŻAR w Wągrowcu. W OGNIU stanął zakład CHEMICZNY na Taszarowie [FILMY/FOTO]

Krzysztof Czapul

GARNETZ NA WEEKEND: Nie remontujmy amfiteatru. Lepiej zbudujmy halę widowiskowo-sportową

Krzysztof Garnetz

To ostatnie dni lodowiska w Wągrowcu

Redakcja