Te nauczycielki już z awansem zawodowym [FOTO]

Nauczycielki, które zdały egzamin na stopień nauczyciela mianowanego, w obecności burmistrza Wągrowca Jarosława Berendta złożyły ślubowanie.

Podczas uroczystości, która odbyła się wczoraj, czyli w poniedziałek 18 grudnia w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, burmistrz Jarosław Berendt wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Justynie Mendlik, nauczycielce języka polskiego i logopedii w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu oraz Katarzynie Witt-Skowrońskiej, prowadzącej zajęcia logopedyczne w Przedszkolu nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu.

W uroczystości uczestniczyli również dyrektor Piotr Gąsiorek oraz Agnieszka Majewska (w zastępstwie dyrektor Aleksandry Walich), a także kierownik Wydziału Oświaty Roman Pawłowski.

Źródło: wagrowiec.eu

Related posts

Zmarł wieloletni proboszcz parafii w Łeknie i Tarnowie Pałuckim

Węzeł przesiadkowy przy ul. Gnieźnieńskiej coraz bliżej. Właśnie podpisano umowę z wykonawcą

WAŻNE: Ruszają BEZPŁATNE autobusy na PLAŻĘ w Kobylcu [ROZKŁAD]