Kto PRZECIĄŁ łańcuchy świetlne w Parku 600-lecia?! [ZDJĘCIA]

Tę informację podało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu.

– Nie działa część oświetlenia świątecznego na terenie Parku 600-lecia, bo ktoś wpadł na pomysł, by poprzecinać łańcuchy świetlne – informują pracownicy wągrowieckich wodociągów.

– Jeżeli ktoś zna tego „dowcipnisia”, to prosimy przekazać, że to to był kiepski „żart” – dodają.

A może ktoś zna sprawcę? Warto, by poniósł karę za swoje zachowanie i poczynione zniszczenia.

Źródło: MWPiK w Wągrowcu

Related posts

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od Lucyna Jaśkowska, Stefan Pastucha, Władysław Lubawy, Barbara Ewertowska

JEST PRACA DLA… streetworkera

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA