Emilia wyśpiewała ZŁOTY LAUR w ogólnopolskim konkursie piosenki [POSŁUCHAJ]

Emilia Lehmann to zdolna piosenkarka i uczennica I LO w Wągrowcu.

Emilia Lehmann właśnie została laureatką I miejsca w swojej kategorii (2007- 2006) VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Filmowej i Musicalowej o „Złoty Laur” – Poznań 2020.

Emilia na co dzień jest uczennicą klasy 1C I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu.

Gratulacje dla Emilki. Warto też podkreślić, że do konkursu przygotowywały ją Lucyna Walewska-Jastrząbek i Marta Jastrząbek.

Related posts

BLUES EXPRESS 2026: Muzyczny pociąg wkrótce wyruszy w trasę [PROGRAM/FOTO]

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem