Zderzenie trzech aut osobowych na drodze Wągrowiec – Poznań.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj w Sławicy (gmina Skoki).

Środa, 3 sierpnia. Tuż po godzinie 17.00 strażaków zaalarmowano o zderzeniu się kilku samochodów w Sławicy, na drodze wojewódzkiej 196.

Na miejscu okazało się, że doszło tam do kolizji trzech aut osobowych. Działania straży pożarnej polegały na neutralizacji rozlanego oleju oraz płynów eksploatacyjnych.

W tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol policji, który badał przyczyny tej kolizji.

Źródło: OSP Skoki

Related posts

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

IMGW OSTRZEGA: Przed nami UPAŁY. Temperatury sporo ponad +30 stopni Celsjusza [MAPA]