Z OSTATNIEJ CHWILI: WYCIEK GAZU! EWAKUACJA MIESZKAŃCÓW. ZAMKNIĘTE ULICE [ZDJĘCIA]

Około godziny 10.00 w Wągrowcu doszło do poważnej awarii.

W Wągrowcu w rejonie ulicy Nad Nielbą doszło do rozszczelnienia gazu (znajduje się tam rozdzielnia). Istnieje poważne zagrożenie. Na miejscu jest już policja, straż pożarna, pogotowie energetyczne.

Nieoficjalnie wiemy, że już ewakuowano część mieszkańców pobliskich domów. Policja natomiast zamknęła przejazd w tamtym rejonie. Piesi i kierowcy – lepiej unikajcie tamtego rejonu.

AKTUALIZACJA. godz. 10.55: Jak udało nam się ustalić, sytuacja została już opanowana przez służby ratunkowe. Nie ma bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców. Ruch także został tam wznowiony. Nieoficjalnie wiemy, że doszło awarii zaworu w rozdzielni gazu.

Fot. Czytelnik

Related posts

WRACAMY DO TEMATU: Co dalej z przejściem obok „Karuzeli”? „Pasy”? Kładka? A może podziemne przejście?

Wójt zdecydował, kto pokieruje KULTURĄ

Turniej na „100-lecie MKS Nielba Wągrowiec” wygrali OLDBOJE! [FOTO]