Z OSTATNIEJ CHWILI: Prezes Aquaparku złożył WYPOWIEDZENIE

Marek Meller od ponad pięciu lat pełnił stanowisko prezesa wągrowieckiego Aquaparku. Właśnie odchodzi.

Jak udało nam się dowiedzieć, dzisiaj rano wypowiedzenie z pracy złożył prezes Aquapark Wągrowiec Marek Meller.

Marek Meller prezesem Aquaparku był od kwietnia 2019 roku. Dzisiaj w Ratuszu złożył wypowiedzenie z zachowaniem trzymiesięcznego okresu. Jako przyczynę wskazał względy osobiste. Co na to burmistrz Alicja Trytt? Tego na razie nie wiemy. Nieoficjalnie mówi się, że jest już jego potencjalny następca.

Marka Mellera na stanowisko prezesa powołał poprzedni burmistrz Jarosław Berendt.

Related posts

IMGW OSTRZEGA: Przed nami FALA UPAŁÓW. Temperatury ponad +30 stopni Celsjusza

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszła od Monika Jaroszewska

POD NASZYM PATRONATEM: Wkrótce regionalne zawody w skokach przez przeszkody