WSPOMNIENIE O… Jerzym Czarneckim

Swojego dziadka Jerzego Czarneckiego wspomina wnuczka Daria.

– Z wielkim smutkiem, żalem i bólem żegnamy mojego Kochanego Dziadka Jurka Czarneckiego, zmarłego we wtorek 15 grudnia. Był dla mnie, moich dzieci i mojej rodziny nie tylko przykładnym dziadkiem, ale także serdecznym, uczynnym i szczodrym przyjacielem – wspomina pani Daria, wnuczka pana Jurka.

– Moje dzieci i mąż bardzo go szanowali i darzyli należnym szacunkiem. W ostatnich latach życia bardzo pogorszył się Jego stan zdrowia. Cierpiał, ale mimo wielokrotnej hospitalizacji starał się normalnie funkcjonować. Cierpiał, bo życie też nie szczędziło mu innych osobistych i rodzinnych problemów. Niech spoczywa w spokoju. Świeć Panie nad Jego duszą – pisze do nas pogrążona w smutku i żalu wnuczka Daria z Rodziną.

Related posts

Wągrowczanin OSKARŻONY: spowodowanie obrażeń ciała u żony i zmuszanie jej do seksu, narkotyki oraz namawianie do składania fałszywych zeznań

IMGW: możliwe u nas BURZE, WIATR, DESZCZ i GRAD [MAPA]

Jutro zawyją u nas syreny