WAŻNE: Zdecydowana większość urzędów będzie NIECZYNNA

Święto Niepodległości wypada w tym roku we wtorek.

Wiele urzędów w związku z tym podjęło decyzję, aby oprócz ustawowo wolnego dnia 11 listopada, dniem wolnym od pracy był również poniedziałek 10 listopada (za 1 listopada, który w tym roku przypada w najbliższą sobotę).

Taką decyzję już podjęli: urząd miejski w Wągrowcu, starostwo powiatowe, urząd gminy w Wapnie, urząd miasta i gminy w Skokach, urząd miast i gminy w Gołańczy.

Z pewno pracować będzie za to urząd miasta i gminy w Mieścisku.

Related posts

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

ALE JUBILEUSZ: „Złote Gody” małżeńskich par [FOTO]

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?