WAŻNE: Nasza Zuzia wystąpi na Mistrzostwach Europy!

Już jutro odbędą się Mistrzostwa Europy do lat 20. w podnoszeniu ciężarów.

Zuzanna Ślipek jest wychowanką Zamku Gołańcz, ale obecnie reprezentuje Zawiszę Bydgoszcz.

Zuzia, choć bardzo młoda, to jest już bardzo utytułowaną zawodniczką.

Jutro, czyli w piątek 31 października, weźmie udział Mistrzostwach Europy, w kategorii 63 kg. O godzinie 15.00 powalczy na pomoście w Durrës w Albanii.

Trzymajmy mocno kciuki za Zuzię!

Źródło: CWZS Zawisza Bydgoszcz

Related posts

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

IMGW OSTRZEGA: Przed nami UPAŁY. Temperatury sporo ponad +30 stopni Celsjusza [MAPA]