W nocy AUTO zjechało z drogi i uderzyło w drzewo [ZDJĘCIA]

Do tego zdarzenia doszło tuż przed północą w Niemczynie (gmina Damasławek).

Poniedziałek, 14 czerwca, godzina 23.55. Właśnie wtedy służby ratunkowe powiadomiono o kolizji samochodu osobowego.

– Zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Niemczynie, gdzie auto osobowe z niewyjaśnionych przyczyn zjechało z drogi uderzyło w drzewo, a następnie przewróciło się na dach – wyjaśniają strażacy.

Po przybyciu strażaków na miejsce, samochód osobowy znajdował się na kołach i zajmował jeden pas drogi, a kierowca z drobnymi otarciami skóry opuścił pojazd o własnych siłach.

Samochód przed przybyciem służb ratowniczych został postawiony na koła przez świadków zdarzenia. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz neutalizacji płynów eksploatacyjnych.

Po przybyciu i zbadaniu przez ZRM kierowca nie został zabrany do szpitala.

Źródło: OSP Damasławek

Related posts

POSZUKIWANY podczas policyjnej kontroli podał się za… brata [FOTO]

Odznaki honorowe dla wielkopolskich samorządowców. Wśród nich mieszkanka naszego powiatu [FOTO]

WAŻNE: Trwa przegląd instalacji elektrycznych w blokach SM [HARMONOGRAM]