UWAGA! Znów działa część sygnalizatorów w mieście

Przez ponad miesiąc światła tylko pulsowały na żółto.

Od początku kwietnia na drogach w całej Wielkopolsce wyłączone były sygnalizacje wzbudzające na przejściach dla pieszych. Miało to związek z epidemią koronawirusa. Przyciski zostały zaklejone, a światła tylko pulsowały na żółto w trybie ostrzegawczym.

Od wczoraj znów są włączone ale wciąż nie wszystkie. Włączona jest sygnalizacja na osiedlu Wschód, na ulicy Klasztornej oraz Opackiej. Wciąż nie działają światła przy szkołach, które pozostają zamknięte  – na ulicy Reja, Janowieckiej, Bartodziejskiej.

Zalecamy ostrożność, zarówno kierowcom jak i pieszym.

Related posts

BLUES EXPRESS 2026: Muzyczny pociąg wkrótce wyruszy w trasę [PROGRAM/FOTO]

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem