UWAGA! Trwa remont drogi Zbietka – Mieścisko [FOTO]

Kierowcy napotkają trudności na odcinku drogi wojewódzkiej 190.

Jak informują pracownicy Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, trwa już remont nawierzchni na drodze wojewódzkiej 190 na odcinku Zbietka – Mieścisko.

Drogowcy układają tam warstwę wyrównawczą, a ruch odbywa się wahadłowo, więc prosimy o ostrożność i bezpieczną jazdę.

Źródło: WZDW w Poznaniu

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]