Po Małopolsce przyszedł czas na Mazowsze. Turyści z wągrowieckiego Oddziału PTTK przebywali kilka dni na Mazowszu. W podróż wyruszyli pod wodzą Damiana Jurgi. Wyjazd na
Wągrowczanie z lokalnego oddziału PTTK 8 maja wybrali się na zwiedzanie Krakowa i okolic. Eskapadę do Jury przygotował Stefan Strychalski. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie
Świecie nad Wisłą stało się kolejnym turystycznym celem członków wągrowieckiego oddziału PTTK. Wyjazd w niedzielę, 12 października, zorganizowała Iwona Balcerowicz, szefowa Klubu Turystyki Pieszej „Włóczykij”.
Germanistka Anna Golińska w minioną sobotę, 11 października, zabrała członków Towarzystwa Miłośników Miasta Skoki i Ziemi Skockiej oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego z Wągrowca w podróż
Turyści z Wągrowca, zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym, w sobotę 14 czerwca pod wodzą Anny Golińskiej, pojechali do Parku Krajobrazowego im. gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wągrowczanie
Miniony weekend niemal 40-osobowa grupa członków Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Wągrowcu spędziła na terenie województwa lubuskiego. Głównym celem wyjazdu był położony po polskiej i
Poznanie historii najpopularniejszej przyprawy świata w Muzeum Soli w Luneburgu, rajd przyrodniczy w Lesie Wspinaczkowym czy zwiedzanie windy okrętowej w Scharnebeck – to tylko niektóre
Stan dziewczynki z Damasławka jest ciężki, ale stabilny. Właśnie jest wybudzana ze śpiączki. Przypomnijmy, że do wypadku doszło podczas szkolnej wycieczki. Od początku właściciel obiektu
Do tej tragedii doszło w Poznaniu podczas szkolnej wycieczki. O sprawie poinformował poznański oddział TVP. Środa, 16 listopada na wycieczkę do Poznania wybrała się grupa
Miejski przewoźnik zamierza latem zorganizować dziesięć wycieczek nad Bałtyk. Zakład Komunikacji Miejskiej w Wągrowcu zaprasza w okresie wakacyjnym na jednodniowe wyjazdy nad Morze Bałtyckie. Wyjazdy
W najbliższy piątek w wydziale komunikacji w Wągrowcu nic nie załatwimy. Na stronie internetowej starostwa powiatowego widnieje lakoniczny komunikat o treści: „INFORMUJEMY, ŻE W PIĄTEK