Szpital w Wągrowcu wprowadza ograniczenia odwiedzin pacjentów na oddziale wewnętrznym

Te ograniczenia obowiązują od dzisiaj, czyli wtorku 9 sierpnia.

Jak informuje szpital, ma to związek z wykryciem koronawirusa u pacjentów leczonych na oddziale wewnętrznym szpitala w Wągrowcu.

Komunikat:

W związku z hospitalizowaniem w Oddziale Wewnętrznym pacjentów chorych zakaźnie, w dniach 9-15 sierpnia br. wprowadzam ograniczenie odwiedzin pacjentów tego oddziału.

dr Przemysław Bury, Dyrektor ZOZ w Wągrowcu

Źródło: ZOZ Wągrowiec

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]