Sukces zawodników GKS Zamek Gołańcz w Gnieźnie! [FOTO]

W niedzielę 21 czerwca w Gnieźnie odbyła się II runda Wielkopolskich Wielobojów Atletycznych, połączona z Mistrzostwami Gniezna w Wielobojach Atletycznych.

Zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów GKS Zamek Gołańcz świetnie się tam zaprezentowali. Nasi reprezentanci osiągnęli następujące wyniki:

Dziewczęta do lat 10

Marianna Tworek – II miejsce

Marta Nowak – III miejsce

Dorota Różnowska – IV miejsce

Chłopcy do lat 10

Karol Gierczak – I miejsce

Olaf Nowak – IV miejsce

Dziewczęta do lat 12

Rozalia Gierczak – I miejsce

Katarzyna Kruszyńska – IV miejsce

Chłopcy do lat 12

Jakub Kuchta – I miejsce

Słowa uznania należą się naszym młodym zawodnikom, ale również trenerom, czyli Mariuszowi Dzięciołowskiemu i Zdzisławowi Rotnickiemu, którzy od lat przyczyniają się do rozwoju młodych sportowców i kolejnych sukcesów gołanieckiej sekcji.

Źródło: Miasto i Gmina Gołańcz

Related posts

WAŻNE: Jutro część mieszkańców Wągrowca będzie bez CIEPŁEJ wody

Jest nowy urzędnik w Ratuszu

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od Lucyna Jaśkowska, Stefan Pastucha, Władysław Lubawy, Barbara Ewertowska