RESPIRATOR stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

Ten sprzęt ma pomóc naszej lecznicy w walce z epidemią koronawirusa.

Wczoraj, w środę 23 września, w gabinecie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca nastąpiło przekazanie stacjonarnego respiratora dla szpitala powiatowego w Wągrowcu.

Respirator został przekazany w związku z realizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego projektem pn. „Działania związane z zapobieganiem/łagodzeniem skutków epidemii Covid-19”. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.

Ten sprzęt medyczny włodarze powiatu: Starosta Tomasz Kranc i Wicestarosta Michał Piechocki, w imieniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego, przekazali na ręce dyrektora wągrowieckiego ZOZ Przemysława Burego.

Źródło: wagrowiec.pl

Related posts

Amstaff POGRYZŁ mniejszego PSA, który trafił do weterynarza. Sprawą zajęła się POLICJA

WAŻNE: Kolejny PROTEST rolników w Wągrowcu. Mogą być UTRUDNIENIA w ruchu

WŁADZE OSTRZEGAJĄ: Zamek jest monitorowany. Niszczenie mienia będzie ŚCIGANE!