Pierwszy BOCIAN zawitał do gminy Wągrowiec. Osiadł w Łeknie

O tym fakcie właśnie poinformowali urzędnicy z gminy Wągrowiec.

– Przylot bocianów oznacza symboliczne nadejście wiosny. Dziś od pana Edwarda Łopaty otrzymaliśmy zdjęcie pierwszego bociana w Łeknie, który porządkował gniazdo. Tylko patrzeć przylotu kolejnych ptaków – informują pracownicy urzędu gminy w Wągrowcu.

Źródło: Gmina Wągrowiec

Fot. E. Łopata

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]