NIEOFICJALNE: Danuta Strzelecka-Purczyńska nowym wiceprzewodniczącym rady miejskiej

Radna zastąpi swojego klubowego kolegę, który z funkcji radnego zrezygnował.

Udało nam się ustalić, że na najbliższej sesji w przyszły czwartek na funkcję wiceprzewodniczącej rady miejskiej Wągrowca powołana zostanie radna Danuta Strzelecka-Purczyńska z klubu Samorządność Wągrowiecka 2000. Zastąpi ona na tym stanowisku Grzegorza Kamińskiego, który kilka tygodni temu z funkcji radnego i wiceszefa rady zrezygnował. Jak tłumaczył, ze względu na obowiązki zawodowe.    

Danuta Strzelecka-Purczyńska urodziła się 22 grudnia 1956 roku w Wągrowcu, radną Rady Miejskiej w Wągrowcu jest już trzecią kadencję. Jest nauczycielem języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu.

Related posts

BLUES EXPRESS 2026: Muzyczny pociąg wkrótce wyruszy w trasę [PROGRAM/FOTO]

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem