Zmarł kilkuletni chłopczyk. Ratowali go strażacy i medycy

O tej tragedii informują strażacy ze skockiego OSP.

Środa, 26 marca. Dzisiaj w godzinach porannych straż pożarna została zadysponowana do siedmiolatka z gminy Skoki, u którego mocno spadła saturacja.

– Niestety, intensywne działania, podjęte wspólnie przez strażaków i medyków Zespołu Ratownictwa Medycznego nie przywróciły czynności życiowych chłopca – wyjaśnia Piotr Kaczmarek z wągrowieckiej straży pożarnej.

Jak ustaliliśmy, ten chłopczyk poważnie chorował.

Fot. ilustracyjne „OnW”

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]