Dotacja dla wągrowieckiego stowarzyszenia sportowego

Young female tennis player at the court, feet close up

Burmistrz Wągrowca przyznała pieniądze stowarzyszeniu tenisowemu.

Jak się dowiedzieliśmy, burmistrz Wągrowca przyznała temu stowarzyszeniu 4 tysiące złotych.

Jak czytamy w uzasadnieniu, Wągrowieckie Towarzystwo Tenisowe ma tę dotację przeznaczyć na organizację współzawodnictwa sportu dzieci i dorosłych w 2025 roku.

Fot. ilustracyjne „freepik”

Related posts

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

ALE JUBILEUSZ: „Złote Gody” małżeńskich par [FOTO]

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?