DILER miał PÓŁ KILO AMFETAMINY! Zatrzymali go policjanci do walki z przestępczością narkotykową [ZDJĘCIA]

45-letniemu mieszkańcowi Rogoźna grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Rogoźna wraz z poznańskimi funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością narkotykową udali się pod jeden z adresów na terenie Rogoźna, aby przeszukać mieszkanie. Mieli sygnał, że mogą się tam znajdować narkotyki.

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania 45-latka znaleźli w lodówce cztery woreczki  z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 420 gramów. Mężczyzna posiadał także wagę służącą do ważenia narkotyków.

Podejrzany został zatrzymany. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków.

Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Zgodnie z przepisami ustawy, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Rogoźno

Related posts

WRACAMY DO TEMATU: Co dalej z przejściem obok „Karuzeli”? „Pasy”? Kładka? A może podziemne przejście?

Wójt zdecydował, kto pokieruje KULTURĄ

Turniej na „100-lecie MKS Nielba Wągrowiec” wygrali OLDBOJE! [FOTO]