Burmistrz nadal szuka kierownika

Urząd miejski w Wągrowcu wciąż poszukuje osoby na stanowisko kierownika wydziału ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Przypomnijmy, że nabór na to stanowisko w urzędzie miejskim w Wągrowcu nie przyniósł rozstrzygnięcia, bo jedyny kandydat nie spełniał wymogów.

To stanowisko na razie pozostaje nieobsadzone.

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]