Będzie turniej siatkówki [ZAPOWIEDŹ]

Właśnie ruszyły zapisy na wielkanocny turniej, który już wkrótce odbędzie się w Skokach.

Ta impreza, pod patronatem burmistrza Tadeusz Kłosa, odbędzie się w sobotę 1 kwietnia w skockiej hali sportowej. Zapisy właśnie ruszyły.

– Nie zwlekaj, liczba drużyn ograniczona. Poniżej szczegółowy Regulamin oraz sposób zgłaszania drużyn. Serdecznie zapraszamy – tak drużyny do udziału zachęcają organizatorzy.

SZCZEGÓŁY TUTAJ:

Related posts

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]