AWANTURA U NOTARIUSZA. Interweniować musieli policjanci

Klient biura notarialnego wezwał policję, bo poczuł się oszukany.

Do tej sytuacji doszło kilka dni temu w jednym z wągrowieckich biur notarialnych. Klient notariusza postanowił wezwać policję, bo nie mógł z nim dojść do porozumienia.

Mężczyzna, który wezwał policję na interwencję poinformował funkcjonariuszy, że mimo zapłaty notariusz usługi nie wykonał.

Jak nas informuje Dominik Zieliński, rzecznik wągrowieckiej policji, mediacja mundurowych dała efekt – interwencja skończyła się na ustnym pouczeniu obu stron.

Related posts

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od Lucyna Jaśkowska, Stefan Pastucha, Władysław Lubawy, Barbara Ewertowska

JEST PRACA DLA… streetworkera

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA