ALE JUBILEUSZ! 90-te urodziny pani Franciszki z Wągrowca

Z tej okazji wągrowczankę odwiedził burmistrz Jarosław Berendt.

Odwiedziłem mieszkankę naszego miasta, panią Franciszkę, która świętuje swoje 90. Urodziny – wyjaśnia burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt i dodaje:

– W tym wyjątkowym i szczególnym dniu życzę dalszych długich lat w zdrowiu i pomyślności.

Źródło: FB Wągrowiec Wyzwala Energię – Oficjalny Profil Miasta

Related posts

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od Lucyna Jaśkowska, Stefan Pastucha, Władysław Lubawy, Barbara Ewertowska

JEST PRACA DLA… streetworkera

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA