100-LECIE NIELBY: Mistrzostwa tenisa stołowego za nami [FOTO]

W sobotę 1 marca miał miejsce Turniej Tenisa Stołowego w ramach projektu „Aktywni na 100-lecie MKS Nielba Wągrowiec”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Wągrowcu.

W zmaganiach wzięło udział 53 zawodników i zawodniczek, nie tylko z naszego miasta. Uczestnicy rywalizowali w ramach 2 kategorii wiekowych: Junior (do lat 20), Senior (powyżej lat 20).

Najlepsi w kategorii junior okazali się:

I miejsce Dominika Świątek Paruchów (Żerków)

II miejsce Oliwier Palicki Janowo (Nakło)

III miejsce Stanisław Kańduła (Rogoźno).

Natomiast w kategorii senior na podium znaleźli się:

I miejsce Andrzej Ziaja Lisew (Żerków)

II miejsce Mikołaj Olszewski Flantrowo (Janowiec Wlkp.)

III miejsce Jakub Grenda Łagiewniki Kościelne (Kiszkowo).

Wręczono także wyróżnienia dla najmłodszej uczestniczki, którą okazała się Maja Ziaja z Żerkowa, a także najstarszego zawodnika – Krzysztofa Mendla z Wągrowca.

Zawody uroczyście otworzyła Burmistrz Miasta Wągrowca Alicja Trytt, wraz z radnym Arkadiuszem Piekutowskim – inicjatorem projektu „Aktywni na 100-lecie MKS Nielba Wągrowiec”. Na koniec puchary dla zwycięzców wręczali: Andrzej Gąsiorek – Prezes MKS Nielba Wągrowiec oraz organizator i sędzia turnieju Jan Maćkowiak – Prezes Koła Powiatowego PCK w Wągrowcu.

Źródło: wagrowiec.eu

Related posts

ZKM: Wiemy jak 2 maja kursować będą autobusy w Wągrowcu

Dotacja dla wągrowieckiego stowarzyszenia sportowego

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]