serpol praca

Okno na Wągrowiec
Fotoreportaże Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

JARMARK ŚWIĄTECZNY ZAPRASZA: Stoiska, koncerty, karuzela, selfie ze… świętym Mikołajem [ZDJĘCIA]

Trwa drugi dzień wągrowieckiego jarmarku.

W sobotę jarmark ruszył od godziny 11.00, a potrwa do 20.00. Część atrakcji już za nami – w samo południe jarmark odwiedzili motocykliści, którzy – podobnie jak co roku – organizują akcję zbierania słodyczy dla dzieci pn. „Gwiazdory na motocyklach”. Piszemy o tym tutaj:

Gwiazdory na motocyklach znów pojechali, aby obdarować dzieci! [ZDJĘCIA/FILM]

A jakie atrakcje nas jeszcze czekają dzisiaj i jutro?

Można oglądać i kupować na wielu stoiskach, dużym zainteresowaniem, zwłaszcza dzieci, cieszy się bezpłatna kolorowa karuzela. Warto wybrać się także pod wieczór – około godziny 18.30 na scenie odbędzie się koncert pn. „Kolędy, Covery i Karp…”.  

Cały czas działa pracownia Św. Mikołaja, w której odbywają się warsztaty produkcji świątecznych mydełek oraz dekorowania ciasteczek. MDK zaprasza do domku, w którym można zrobić sobie zdjęcia ze św. Mikołajem i wrzucić list do specjalnej skrzynki. (sobota, godz. 14:00-17:00 oraz niedziela, godz. 13:00-16:00).

A jutro ostatni dzień jarmarku. Stoiska będą czynne w godzinach 11.00-17.00. Na scenie ponownie pojawią się młodzi artyści m.in. ze scholek parafialnych, Chór No Name czy zespół Fart. Ponadto chwilę przed oficjalnym zakończeniem jarmarku odbędzie się spotkanie z druhami z wągrowieckiego Hufca ZHP. Harcerze i w tym roku podzielą się z mieszkańcami Wągrowca Betlejemskim Światłem.

Zdjęcia: Marek Świdrak

Czytaj także

Wągrowiecki Rower Miejski: Użytkownicy przejechali w tym sezonie prawie 300 tys. km!

Redakcja

Wkrótce rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja

Już za tydzień inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku!

Redakcja